Warszawa, Wawer - 19 grudnia 2023. 113 m² - 9371.68 zł/m². Na sprzedaż! Dom 200mkw na Marysinie Wawerskim. 1 298 000 zł. Warszawa, Wawer - 28 listopada 2023. 200 m² - 6490 zł/m².
Chętnie pomożemy! dom parterowy - Warszawa - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż na OLX! Przejdź do głównej części; Warszawa Białołęka dom pilnie sprzedam. Warszawa, Wawer - 25 października 2023. 300 m² - 4733.33 zł/m²
Warszawa • Bemowo Bemowo. 300 m² • 6 pokoi. 8 500 zł/m². 2 550 000 zł. Dodane 2023.12.08. dom na sprzedaż. Dom w okolicy Bemowa za pętlą autobus. Górczewska. Dom wolnostojący usytuowany w zielonej i zacisznej okolicy Warszawy blisko Bemowa i metra w Blizne Łaszczyńskiego.
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Grochów, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie. 1 070 000 zł 17 258 zł/m² 3 pokoje 62 m². TEstate Biuro nieruchomości.
Zobacz 128 ogłoszeń o mieszkania na sprzedaż w Wawer, Warszawa, mazowieckie. Znajdź więcej nieruchomości z rynku wtórnego na Otodom.pl! BEZP:Sprzedam 90m2 na bliskim Wawrze dla rodziny. ul. Leśniczówka, Wawer, Wawer, Warszawa, mazowieckie Do sprzedania 5-pokojowy dom Segment. Gocław, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie.
Warszawa. Wrocław. Kraków. Dom 140m działka 800m os. mickiewicza pod krzywa. ul. Pod Krzywą, Mickiewicza, Białystok, podlaskie. 1 300 000 zł 9286 zł/m² 6 pokoi 140 m². Oferta prywatna Podbite. Sprzedam lub wynajmę dom wraz z przybudówką
Domy bliźniaki Warszawa - Anonse sprzedaży lub wynajmu domów w zabudowie bliźniaczej. Znajdź najlepszy dla Ciebie bliźniak w Warszawie lub okolicy. Sprzedam dom Warszawa Gocławek, w zabudowie bliźniaczej w cichej, zielonej, uroczej części Pragi Południe (gocławka). Dom posadowiony jest na 324 metrowej działce, zadbanej
Pilnie sprzedam kanapę- narożnik Agata Meble. Meble dziecięce. Stan idealny. 580 zł do negocjacji. Używane. Warszawa, Wawer - 19 grudnia 2023. Obserwuj. Meble kuchenne z wyposazeniem. meble używane w Dom i Ogród. meble używane w Zestawy mebli. meble używane w Meble kuchenne.
66 900 zł. Samochody osobowe Warszawa na sprzedaż. 2083 ogłoszenia. Samochody osobowe na sprzedaż. Największa baza ogłoszeń motoryzacyjnych. Najbardziej aktualne oferty sprzedaży.
Działka budowlana Warszawa wawer. 410 000 zł do negocjacji. Warszawa, Wawer - 01 grudnia 2023. 583 m² - 703.26 zł/m². Działka usług-mieszk. 856 m2 ul. Patriotów Radość. 1 300 000 zł. Warszawa, Wawer - 12 grudnia 2023. 856 m² - 1518.69 zł/m².
J7PkXr8.